Naše akce

31denní sportovní výzva 2024

V květnu jsme uspořádali 31denní sportovní výzvu. Nejen, že jsme utužili naše zdraví, ale zároveň jsme podpořili i neziskovou organizaci Nautis. Celkem jsme darovali 51500 Kč.

Soutěž AUTOOPRAVÁŘ JUNIOR 2024

Bezprostředně po velikonočních svátcích se v Servisním tréninkovém centru ŠKODA AUTO v Kosmonosech utkalo v soutěžním klání ve 4 kategoriích - Automechanik, Autotronik, Karosář a Lakýrník - 69 žáků, finalistů soutěže AUTOOPRAVÁŘ JUNIOR 2024. Ti se nominovali z krajských kol, kterých se účastnily reprezentanti posledních ročníků odborných škol z celé České republiky. Hlavním cílem této akce je motivovat a nadchnout mladé lidi pro auto obory a odstartování kariéry v tomto odvětví. Naše společnost je dlouhodobým a hrdým partnerem soutěže, jejíž kořeny sahají do roku 1995. I letos jsme měli možnost připravit jednu z technických zastávek. Zaměřili jsme se na brzdovou soustavu a s potěšením můžeme prohlásit, že většina borců si s výzvou pod dohledem našich kolegů dobře poradila.

Srdečně gratulujeme vítězům a všem účastníkům přejeme mnoho úspěchů při závěrečných zkouškách a v životě!

Vyhlašovatelem soutěže Autoopravář Junior je Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovy ČR a Svaz prodejců a opravářů motorových vozidel ČR.

Velikonoce 2024

Dnes se velikonoční zajíček zastavil u všech našich kolegyň a kolegů. Přejeme všem klidné Velikonoce a prodloužený víkend plný pohody.

MDŽ 2024

I letos jsme slavili Mezinárodní den žen. K tomuto výjimečnému dni jsme pro každou kolegyni připravili překvapení v podobě krásné květiny.

Setkání se studenty v Prison Island 2024

V podvečer 28.2. jsme se sešli v prostorách Prison Island se studenty 3. a 4. ročníků autoopravárenských oborů z pěti pražských škol, kteří u nás absolvovali svůj odborný výcvik. Ve velmi příjemné atmosféře jsme si v týmech zahráli na "pevnost Boyard", vychutnali si výborné sendviče (řízečky nesměly chybět), vyhodnotili situaci ve Formuli 1 a anglické Premier League, rozdali výhry. Ale hlavně jsme našim mladým kolegům, a i jedné kolegyni upřímně poděkovali za spolupráci. Přejeme všem mnoho úspěchů při závěrečných zkouškách a správné vykročení do nejen pracovního života!

Soutěž AUTOOPRAVÁŘ JUNIOR 2024

Ve čtvrtek 22.2.2024 se uskutečnila v prostorech tréninkové akademie Porsche ČR soutěž "Autoopravář Junior 2024". Celkem mezi sebou soutěžilo 15 studentů z pražských středních odborných škol. AUTO JAROV studentům poskytl vůz, na kterém mohli soutěžící diagnostikovat závady a proměřovat veličiny dle zadaných úkolů. Všem účastníkům gratulujeme k umístěním a na vítěze se těšíme v dalším kole.

Vánoční trhy 2023

Střípky z vánočních trhů pro naše zaměstnance na Jarově i v Kunraticích. To abychom si zpříjemnili pracovní den a nasáli vánoční atmosféru. Nechyběl trdelník, langoš, ani punč (ten nealkoholický samozřejmělaughing).
Doufáme, že jste všichni prožili klidné a kouzelné vánoční svátky s rodinou a nejbližšími. A do nového roku 2024, zbývá jen pár kroků, a my Vám do něj přejeme, pevné zdraví, moře štěstí, hodně lásky a žádné vrásky!

Mikulášská besídka 2023

V pondělí 4.12.2023 jsme pořádali Mikulášskou besídku pro děti našich zaměstnanců. Speciálním hostem byla Bára Ladrová a její kamarádi. Nechyběl čerstvý a tradiční trdelník, skvělé občerstvení a vánoční fotokoutek.

Zahájení provozu nové dílny a oslava výročí 10 let od otevření salonu VW v Kunraticích

1.12.2023 jsme v Kunraticích zahájili provoz nové dílny v prostorách budovy AUDI a zároveň jsme oslavili i výročí 10 let od otevření salonu Volkswagen a zavzpomínali tak na rok 2013, kdy to vše začalo.

Zářijová soutěž pro děti a vnoučata 2023

Celý tento rok 2023 slavíme průběžně naše 30. narozeniny. Při této příležitosti jsme chtěli zapojit i děti a vnoučata našich zaměstnanců, a tak jsme vyhlásili soutěž, ve které každý vyhrává. Tématem soutěže bylo: Nakresli přání k 30. narozeninám AUTO JAROV.

Za vyrobené přání dostal každý umělec a každá umělkyně vstupenky do MAJALANDU a 10 vylosovaných další ceny. Tímto ještě jednou děkujeme všem, co se zúčastnili. Obdrželi jsme nespočet krásných a originálních přání.

Zmrzlinový den 2023

Náš tradiční zmrzlinový den. Letos jsme ho zvládli v červenci i v srpnu cool.

Měsíc zdraví v AUTO JAROV

Měsíc květen byl u nás v AUTO JAROV ve znamení zdraví!

Přímo na pracovišti si mohli naši kolegové nechat zkontrolovat svá kožní znaménka před létem. Zároveň jsme pro všechny zaměstnance a jejich rodiny domluvili i odbornou oční péči od optometristů.

A to není vše! Vyhlásili jsme i druhou 31denní krokovou výzvu, která překonala výzvu první. Nejlepší chodec nashromáždil téměř 1,5 milionu kroků a dohromady jsme nachodili přes 61 milionů kroků! Za každých 1000 kroků jsme přispěli 1 Kč organizaci Nautis a Centru paliativní péče. Tímto děkujeme všem, kteří se do výzvy zapojili a zároveň gratulujeme 10 nejlepším chodcům k úžasným výsledkům a cenám!

Slavnostní předávání výučních listů studentům Weilovky 2023

Měli jsme tu čest podílet se na slavnostním předání výučních listů studentům ze Střední odborné školy automobilní a informatiky. 

Všem absolventům přejeme jen to nejlepší na jejich další životní pouti. 

Gratulujeme a těšíme se na případnou budoucí spolupráci.

Oslava 30 let AUTO JAROV

V rámci oslav výročí 30 let od založení AUTO JAROV jsme si pro naše zaměstnance připravili 10.6.2023 nezapomenutelné rodinné a sportovní odpoledne.

Akce byla plná dospěláckých i dětských soutěží a sportovních a charitativních aktivit. Byl to prosluněný den plný radosti a zábavy, při kterém jsme měli příležitost budovat ještě silnější vztahy.

Zde je odkaz na video: https://www.instagram.com/p/Ct9Dz8ogKEH/.

Předávání cen nejúspěšnějším studentům Střední školy Weilovka

Studenti letos absolvovali soutěže v oboru automechanik, autotronik, karosář a lakýrník . A my AUTO JAROV jako strategický partner školy v rámci odborných praxí jsme měli tu možnost být jedním z partnerů, kteří se této slavnostní události účastnili a předali studentům ceny. Akce probíhala v nové školní aule ve Weilovce. Všem ještě jednou gratulujeme!

Úsměvy našich zaměstnanců jsou naším hnacím motorem.

Úsměvy našich zaměstnanců jsou naším hnacím motorem. A my víme, že malé pozornosti dělají velkou radost.

A tak několikrát během roku děláme našim zaměstnancům radost maličkostmi. Na jaře jsme oslavili MDŽ a Velikonoce. No a v létě to vypadá na nanuky v horkém dnu.

Career day ŠKODA AUTO Vysoká škola 2023

Účastnili jsme se veletrhu Career day ŠKODA AUTO Vysoké školy. Díky tomu mohli studenti zjistit, jaké uplatnění pro ně v AUTO JAROV máme. A my si díky tomu mohli najít i naše budoucí spolupracovníky. 

Mikuláš 2022

U nás už Mikuláš s andělem a čertem byli a nechali tu všem hodným dětem našich zaměstnanců tuto boží nadílku. Pro ty nejmenší si připravili kufříček plný překvapení a pro ty starší vymazlený adventní kalendář. To se bude čekat na Ježíška!

Kroková výzva 2022

Cíl byl jasný - přispět na dobrou věc.

Za každých 1000 kroků jsme darovali 1 Kč organizaci Nautis a Centru paliativní péče.

Do naší 31denní krokové výzvy se zapojilo mnoho zaměstnanců. Náš nejlepší chodec se pyšní celkovým počtem 1143700 kroků!

Slavnostní předávání výučních listů studentům Weilovky 2022

Nedávno u nás proběhlo slavnostní předávání výučních listů studentům Střední školy automobilní a informatiky Weilovka. Všem úspěšným absolventům gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů v osobním i profesním životě!

Zmrzlinový den 2022

V horkých dnes si to umíme zpříjemnit.

Kariérní den na Střední odborné škole Weilova

Minulý týden jsme se zúčastnili KARIÉRNÍHO DNE na Střední odborné škole Weilova, jelikož moc rádi spolupracujeme se školami. Studenti zde mají šanci se setkat se zaměstnavateli, u nichž můžou nastoupit na praxi či nastartovat svou kariéru.

Mikuláš 2021

Ani letos na naše dětičky Mikuláš s andělem nezapomněli. Ti nejmenší dostali kufríček plný překvapení a ti, co už můžou čokoládu, vymazlený adventní kalendář.

Vánoční setkání 2019

V pátek 13.12.2019 se pro naše zaměstnance opět pořádalo vánoční setkání. Setkání se zúčastnilo přes 300 zaměstnanců, kteří si mohli zatočit v kole štěstí, podívat se na zajímavý program a nechyběl ani bohatý raut.

Vitamínový den

V listopadu jsme bojovali proti nachlazení.